UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdy istniał krismar na debowej to w styczniu lutym na produkcji było 7 stopni :) gdzie limit to 14-18 :) fajnie było z rana na wychłodzoną halę wchodzić :) tak firma dbała o ludzi aż w końcu padła :)


Anuluj