UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdy istniał krismar na debowej to w styczniu lutym na produkcji było 7 stopni :) gdzie limit to 14-18 :) fajnie było z rana na wychłodzoną halę wchodzić :) tak firma dbała o ludzi aż w końcu padła :)
gdy istniał krismar na debowej to w styczniu lutym na produkcji było 7 stopni :) gdzie limit to 14-18 :) fajnie było z rana na wychłodzoną halę wchodzić :) tak firma dbała o ludzi aż w końcu padła :)