UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj zimno, koskowniki i namioty cieplne a w lato kurtyny wodne i zimne reczniki, masakra co ta pogda nam robi, planeta płonie :) nie dogodzi się ludziom, zima to normalne jak mróz, luzujcie sanki!
Oj zimno, koskowniki i namioty cieplne a w lato kurtyny wodne i zimne reczniki, masakra co ta pogda nam robi, planeta płonie :) nie dogodzi się ludziom, zima to normalne jak mróz, luzujcie sanki!