UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj zimno, koskowniki i namioty cieplne a w lato kurtyny wodne i zimne reczniki, masakra co ta pogda nam robi, planeta płonie :) nie dogodzi się ludziom, zima to normalne jak mróz, luzujcie sanki!


Anuluj