UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyłączyć silnik w autobusie wygasić koksowniki przecież jest to dodatkowe ocieplanie klimatu ziemia PŁONIE gdzie są ekolodzy z gaśnicami ?... ZIEMIA PŁONIE a oni z koksownikami armagedon ratuj się kto może.
Wyłączyć silnik w autobusie wygasić koksowniki przecież jest to dodatkowe ocieplanie klimatu ziemia PŁONIE gdzie są ekolodzy z gaśnicami ?... ZIEMIA PŁONIE a oni z koksownikami armagedon ratuj się kto może.