UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Planeta płonie, a oni koksowniki stawiają! Jak już to powinny być promienniki na energię słoneczną albo wiatrową.
roo
Planeta płonie, a oni koksowniki stawiają! Jak już to powinny być promienniki na energię słoneczną albo wiatrową.
roo