31
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dlaczego chodniki nie skute z lodu i nie usunięto starego śniegu z chodników. Którędy mamy chodzić.
(2026.02.02)
Skończyło się grzanie tematem przetargu PTTK i Grupy Wodnej. Więc aktualnie trochę trocin o mrozie i masło maślane. Posiedzenie sztabu o mrozach. Dodatkowa pomoc dla mieszkańców podczas mrozów. Zaraz będzie kolejna sensacja. Inny konkurs wygra "przypadkowo" ta co projekt na logopedę dla seniora napisała z BO.
(2026.02.02)
po co chodzić jak można latać
pilafek4 (2026.02.02)
A epec rozpoczyna płukanie sieci jutro na gwiezdnej brak ciepłej wody i możliwy brak ogrzewania to gdzie ludzie mają iść do autobusu czy namiotu a może postać przy koksowniku???
JanekMaliniak (2026.02.02)

info

5  
  1
M. M Juch
(2026.02.02)

info

1  
  1
a jaka zupa
(2026.02.02)
To oficjalne cofnęliśmy się do PRLu
(2026.02.02)

info

2  
  1
Właśnie tak się dziwię dlaczego cisza... żadnego komentarza z UM? 02.02 i dalej o informacji nic? O co chodzi?
(2026.02.02)
Chińska🤣
(2026.02.02)
Ludzie powariowaliście? Jak jest zima to dobrze że jest zimno. Każdy ma okrycie a kto nie ma to dostanie z kontenera. bezdomni nie sa glupi chyba że nie chca pomocy to nic na siłę ale po co ten lament w tv koksowniki, namioty ludzie, przecież to nomrlanie, nie siejscie paniki co te media wyrabiają, pomagac jasne, trzeba ale to nie wybuch atomowy to tylko zima! Wazniejsze było fakt nieodśnieżenia chodników i ulic, to był falstart miasta nie było mozna chodzić bo oblodzone to wazniejsze.
(2026.02.02)

info

7  
  1