A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego chodniki nie skute z lodu i nie usunięto starego śniegu z chodników. Którędy mamy chodzić.
Skończyło się grzanie tematem przetargu PTTK i Grupy Wodnej. Więc aktualnie trochę trocin o mrozie i masło maślane. Posiedzenie sztabu o mrozach. Dodatkowa pomoc dla mieszkańców podczas mrozów. Zaraz będzie kolejna sensacja. Inny konkurs wygra "przypadkowo" ta co projekt na logopedę dla seniora napisała z BO.
po co chodzić jak można latać
A epec rozpoczyna płukanie sieci jutro na gwiezdnej brak ciepłej wody i możliwy brak ogrzewania to gdzie ludzie mają iść do autobusu czy namiotu a może postać przy koksowniku???
M. M Juch
a jaka zupa
To oficjalne cofnęliśmy się do PRLu
Właśnie tak się dziwię dlaczego cisza... żadnego komentarza z UM? 02.02 i dalej o informacji nic? O co chodzi?
Chińska🤣
Ludzie powariowaliście? Jak jest zima to dobrze że jest zimno. Każdy ma okrycie a kto nie ma to dostanie z kontenera. bezdomni nie sa glupi chyba że nie chca pomocy to nic na siłę ale po co ten lament w tv koksowniki, namioty ludzie, przecież to nomrlanie, nie siejscie paniki co te media wyrabiają, pomagac jasne, trzeba ale to nie wybuch atomowy to tylko zima! Wazniejsze było fakt nieodśnieżenia chodników i ulic, to był falstart miasta nie było mozna chodzić bo oblodzone to wazniejsze.