28
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dwa razy jechałam dziś tramwajem i nie czułam ogrzewania.
(2026.02.02)

info

6  
  0
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.02)
NA ZDJĘCIU WIDAĆ ŻE ZROBIONE TUŻ PO ROZPOCZĘCIU DEBATY. Pokażcie jak wyglądali na koniec i jak się zachowywali uśmiechając się szczodrze.
(2026.02.02)

info

3  
  0
@kij - Nauczyciele oczywiście-wolne-za zimno, nie wystarczy im 4 miesięcy w roku wolnego-płatnego. Kto tak ma? A pracownik zlomowca typu kurkuć i małe firmy czytaj warsztaty, bez ogrzewania. Dziś w jednym z nich widziałam 1 stopień na termometrze. To są jakieś żarty, gdzie kontrole? Dużo lepiej sm dba o meneli jak pip o ludzi płacących podatki.
Viona (2026.02.02)
Wniosek jest jeden, a mianowicie - za dwie wypłaty będzie już wiosna; )
(2026.02.03)

info

3  
  0
Wyłączcie wieczorem sygnalizację na skrzyżowaniach gdzie praktycznie nie ma ruchu a piesi stoja i czekają na zmianę oczywiście marznąć
(2026.02.03)

info

0  
  0
Auta elektryczne zrobiły swoje, ocieplenie klimatu ustąpiło i zaczęło się ochłodzenie klimatu 😂
Agnessss (2026.02.04)

info

0  
  0
Panie prezydencie lód usuńcie z chodników żeby było bezpiecznie dla pieszych, nogi wszędzie można połamać. Wstyd, narażacie nasze zdrowie na uszczerbek.
(2026.02.04)

info

0  
  0