A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dwa razy jechałam dziś tramwajem i nie czułam ogrzewania.
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
NA ZDJĘCIU WIDAĆ ŻE ZROBIONE TUŻ PO ROZPOCZĘCIU DEBATY. Pokażcie jak wyglądali na koniec i jak się zachowywali uśmiechając się szczodrze.
@kij - Nauczyciele oczywiście-wolne-za zimno, nie wystarczy im 4 miesięcy w roku wolnego-płatnego. Kto tak ma?
A pracownik zlomowca typu kurkuć i małe firmy czytaj warsztaty, bez ogrzewania.
Dziś w jednym z nich widziałam 1 stopień na termometrze.
To są jakieś żarty, gdzie kontrole?
Dużo lepiej sm dba o meneli jak pip o ludzi płacących podatki.
Wniosek jest jeden, a mianowicie - za dwie wypłaty będzie już wiosna; )
Wyłączcie wieczorem sygnalizację na skrzyżowaniach gdzie praktycznie nie ma ruchu a piesi stoja i czekają na zmianę oczywiście marznąć
Auta elektryczne zrobiły swoje, ocieplenie klimatu ustąpiło i zaczęło się ochłodzenie klimatu 😂
Panie prezydencie lód usuńcie z chodników żeby było bezpiecznie dla pieszych, nogi wszędzie można połamać. Wstyd, narażacie nasze zdrowie na uszczerbek.