28
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pojedli, popili, poklepali się po placach i niewiele wnieśli biorąc pod uwadze głównie oszczędności finansowe.
(2026.02.02)

info

13  
  5
Dobrze, że nie podjęli decyzji o zakazie wstępu mrozu do miasta. Może wreszcie dotrze do tych ciemnych mas kogo wybrali....
(2026.02.02)

info

18  
  5
A temat chodników oblodzonych czeka do wiosny??? Fakt jest taki, że bezdomni świetnie sobie radzą pijąc po klatkach i zsypach blokowisk.
(2026.02.02)

info

16  
  1
Ale jad stęsknionych za śliwkami zimą się wylał, aż się nie chce wierzyć, że to urodzenie w Elblągu to piszą, a nie trolle.
(2026.02.02)

info

2  
  11
w zbk jest ciepło i można d..... wypaść
(2026.02.02)

info

4  
  0
Wypowiedział się na temat zaległej zielonej fali w mieście
Poinformowany (2026.02.02)
Ciekawe, co wyjdzie z tych obrad w ciepełku... Chcą walczyć z mrozem, który od ich działania nie zależy, a nie potrafią skutecznie działać w aferze utrzymania pośniegowej przejezdności ulic i chodników w mieście, które od ich decyzji całkowicie zależy.
Bezproblemowy (2026.02.02)

info

13  
  2
czy poradnik który rozesłał rząd obejmuje kryzys w czasie MROZU? Jak nie to koniecznie, koniecznie! Nowy wyrkudować, moze zdaża.... przed wiosną; -D
(2026.02.02)

info

7  
  0
A MAAG GEAR się wyprowadza, trala la la... Tyle mondrych, a gdzie ci głópi...
tam i tam (2026.02.02)

info

5  
  3
Koksowniki ??!?? A. co z klimatem ???!?? Panele słoneczne i wiatraki rozstawcie buahahahaha.... Wodę z mózgu ludziom zrobili... a jak przychodzi co do czego to najpewniejszy jest węgiel i koksowniki... Banda ekooszołomów
Czarne złoto (2026.02.02)

info

9  
  3