Wybrany wątek opinii

Poodbijacie wreszcie od chodników te zamarznięte hałdy, czy czekacie, aż nowa dostawa śniegu je przysypie?
(2026.02.02)
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.02)
Powrót do komentarzy