Wybrany wątek opinii
Poodbijacie wreszcie od chodników te zamarznięte hałdy, czy czekacie, aż nowa dostawa śniegu je przysypie?
Do moderacji
Odpowiedz
28
1
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0