Wybrany wątek opinii
Najważniejsze że odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców - w tych jakże trudnych warunkach spowodowanych mrozami - są przygotowani na usuwanie ewentualnych awarii infrastruktury krytycznej. Takie spotkania zapewne przyczyniają się do zwiększonej czujności by miasto funkcjonowało bez zakłóceń.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@kij - Nauczyciele oczywiście-wolne-za zimno, nie wystarczy im 4 miesięcy w roku wolnego-płatnego. Kto tak ma?
A pracownik zlomowca typu kurkuć i małe firmy czytaj warsztaty, bez ogrzewania.
Dziś w jednym z nich widziałam 1 stopień na termometrze.
To są jakieś żarty, gdzie kontrole?
Dużo lepiej sm dba o meneli jak pip o ludzi płacących podatki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3