Wybrany wątek opinii

Najważniejsze że odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców - w tych jakże trudnych warunkach spowodowanych mrozami - są przygotowani na usuwanie ewentualnych awarii infrastruktury krytycznej. Takie spotkania zapewne przyczyniają się do zwiększonej czujności by miasto funkcjonowało bez zakłóceń.
kij (2026.02.02)
@kij - Nauczyciele oczywiście-wolne-za zimno, nie wystarczy im 4 miesięcy w roku wolnego-płatnego. Kto tak ma? A pracownik zlomowca typu kurkuć i małe firmy czytaj warsztaty, bez ogrzewania. Dziś w jednym z nich widziałam 1 stopień na termometrze. To są jakieś żarty, gdzie kontrole? Dużo lepiej sm dba o meneli jak pip o ludzi płacących podatki.
Viona (2026.02.02)
Powrót do komentarzy