UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kij - Nauczyciele oczywiście-wolne-za zimno, nie wystarczy im 4 miesięcy w roku wolnego-płatnego. Kto tak ma? A pracownik zlomowca typu kurkuć i małe firmy czytaj warsztaty, bez ogrzewania. Dziś w jednym z nich widziałam 1 stopień na termometrze. To są jakieś żarty, gdzie kontrole? Dużo lepiej sm dba o meneli jak pip o ludzi płacących podatki.
Viona