UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie prezydencie lód usuńcie z chodników żeby było bezpiecznie dla pieszych, nogi wszędzie można połamać. Wstyd, narażacie nasze zdrowie na uszczerbek.


Anuluj