UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie prezydencie lód usuńcie z chodników żeby było bezpiecznie dla pieszych, nogi wszędzie można połamać. Wstyd, narażacie nasze zdrowie na uszczerbek.
Panie prezydencie lód usuńcie z chodników żeby było bezpiecznie dla pieszych, nogi wszędzie można połamać. Wstyd, narażacie nasze zdrowie na uszczerbek.