UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyłączcie wieczorem sygnalizację na skrzyżowaniach gdzie praktycznie nie ma ruchu a piesi stoja i czekają na zmianę oczywiście marznąć
Wyłączcie wieczorem sygnalizację na skrzyżowaniach gdzie praktycznie nie ma ruchu a piesi stoja i czekają na zmianę oczywiście marznąć