UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyłączcie wieczorem sygnalizację na skrzyżowaniach gdzie praktycznie nie ma ruchu a piesi stoja i czekają na zmianę oczywiście marznąć


Anuluj