UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe, co wyjdzie z tych obrad w ciepełku... Chcą walczyć z mrozem, który od ich działania nie zależy, a nie potrafią skutecznie działać w aferze utrzymania pośniegowej przejezdności ulic i chodników w mieście, które od ich decyzji całkowicie zależy.

Bezproblemowy