UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że nie podjęli decyzji o zakazie wstępu mrozu do miasta. Może wreszcie dotrze do tych ciemnych mas kogo wybrali....
Dobrze, że nie podjęli decyzji o zakazie wstępu mrozu do miasta. Może wreszcie dotrze do tych ciemnych mas kogo wybrali....