UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jad stęsknionych za śliwkami zimą się wylał, aż się nie chce wierzyć, że to urodzenie w Elblągu to piszą, a nie trolle.
Ale jad stęsknionych za śliwkami zimą się wylał, aż się nie chce wierzyć, że to urodzenie w Elblągu to piszą, a nie trolle.