UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A temat chodników oblodzonych czeka do wiosny??? Fakt jest taki, że bezdomni świetnie sobie radzą pijąc po klatkach i zsypach blokowisk.


Anuluj