UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A temat chodników oblodzonych czeka do wiosny??? Fakt jest taki, że bezdomni świetnie sobie radzą pijąc po klatkach i zsypach blokowisk.
A temat chodników oblodzonych czeka do wiosny??? Fakt jest taki, że bezdomni świetnie sobie radzą pijąc po klatkach i zsypach blokowisk.