UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, co wyjdzie z tych obrad w ciepełku... Chcą walczyć z mrozem, który od ich działania nie zależy, a nie potrafią skutecznie działać w aferze utrzymania pośniegowej przejezdności ulic i chodników w mieście, które od ich decyzji całkowicie zależy.
Bezproblemowy