27
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Abstrahując od samej istoty artykułu, załączone zdjęcie podpisano jako pobrane z ortofotomapy Elbląga. Co w takim razie przyświecało autorowi by obrócić to zdjęcie niezgodnie z oryginalnym sposobem prezentowania fotografii na portalach mapowych, a przede wszystkim niezgodnie z przyjętym logicznym układem zgodnym z kierunkami świata?
Pytanie do autora (2026.02.03)

info

1  
  6
@ufoludek - Jakie usługi w mieście "leżą i kwiczą" ? Czego ci brakuje, zatem jest nisza dla kolejnych usługodawców. Sypnij przykładami.
(2026.02.03)
Podobno w końcu zlikwidują te psie budy na Grunwaldzkiej ale postawią nowe budy, murowane a obok stoi pustostan wielki, piękne wizytówki wjazdu do miasta, potrzebny nowy wizjoner dla miasta, tak jak kiedyś Gintowt dał stare miasto dla prywatnej inicjatywy
Maz (2026.02.03)

info

3  
  3
@Koniec propagandy ? - Przecież ty uprawiasz partyjną propagandę by 🇩🇪🇷🇺mogły rozgrywać Polskę i robić interesy. "Chcemy dialogu z Rosjią takiej jaka jest" zapomniałeś tych słów w sejmie z mównicy ? Wasz guru celo poryzuje społeczeństwo i wydaje rozkazy by tacy jak ty wklejali texty dzielące ludzi.
(2026.02.03)
Proponuję podzielić na mniejsze działki po 20 arów i sprzedać indywidualnie, w planie ustalić zabudowę parterową i chętni zbudują nowoczesne domy. Na rynku do sprzedaży tylko domy po 200-300m, po co komu takie duże domy?
(2026.02.03)

info

4  
  2
co za paskudna nazwa ulicy !
hrabia_George (2026.02.03)

info

1  
  4
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tej części Elbląga jest ona przeznaczona pod zabudowę usługową. Działki są uzbrojone w media komunalne. Chciałbym poznać nazwisko specjalisty od przetargów w Ratuszu. Ile jeszcze razy będzie wystawiał, by dowiedzieć się, że nie ma zainteresowanych Ale nie wystawi pod budownictwo jednorodzinne indywidualne choć wie, że wtedy te 30000 m2 poszłoby od ręki podzielone np. na 500 metrowe działki. Ale tacy urzędnicy mówiąc nie, bo nie, robią pod górkę prezydentowi Missanowi, który zamiast zwolnić takich szkodników ich toleruje.
(2026.02.03)

info

1  
  1
Jeśli miasto miałoby juz rozpocząć proces zmiany przeznaczenia to proponuję też wyznaczyć na nowo granice działek. Zmniejszyć to po pierwsze (Dino albo Biedronka nie potrzebują dużo nie mówiąc o Żabkach). Jedna usługa na każdą stronę od wjazdu. Udzielając pozwolenia dla handlu dac nakaz rozładunku tylko od strony ulicy. Resztę terenu równiutko na 800 do 1000 m2.Jak pod domy działki zejdą to i usługi się będą bić o te działki. Tylko pamiętajcie o światłach na wjeździe dla bezpieczeństwa rowerzystów.
Emblonski (2026.02.03)

info

1  
  1
nawet chętnych żeby biedre postawić nie ma
aborygen_stont (2026.02.03)

info

2  
  1
""Chcemy dialogu z Rosjią takiej jaka jest" - potrafisz tylko odnosić się do tego co Tusk mówił 20 lat temu gdy sytuacja była zupełnie inna? Czemu nie wspomniałeś o "braciach rosjanach" Kaczyńskiego? Ja tylko przypomnę że jak pis rządził to sprowadzał rekordowe ilości ropy, węgla i gazu od putina, czyli dawał kasę zbrodniarzowi gdy trwałą już wojna w Ukrainie!
(2026.02.03)

info

5  
  5