UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tej części Elbląga jest ona przeznaczona pod zabudowę usługową. Działki są uzbrojone w media komunalne. Chciałbym poznać nazwisko specjalisty od przetargów w Ratuszu. Ile jeszcze razy będzie wystawiał, by dowiedzieć się, że nie ma zainteresowanych Ale nie wystawi pod budownictwo jednorodzinne indywidualne choć wie, że wtedy te 30000 m2 poszłoby od ręki podzielone np. na 500 metrowe działki. Ale tacy urzędnicy mówiąc nie, bo nie, robią pod górkę prezydentowi Missanowi, który zamiast zwolnić takich szkodników ich toleruje.