A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Płatnerza, bednarza i ludwisarza. :-)))))
@Koniec propagandy ? - Słuszną drogą idziecie towarzyszu.
W tym kraju małe firmy usługowe ledwo stać zapłacić ZUS (2200zł) a co dopiero jeszcze parę tysięcy za lokal, energię, ,ogrzewanie, pracownika.
O jakich usługach jest mowa- w centrum lokale pustoszeją, a tu będzie inaczej?Ja, na bielanach zamknąłem działalność 2 lata temu po podwyżkach podatku od nieruchomości który jest trzydziestokrotnie większy niż za dom mieszkalny a wczoraj przyszedł do mnie listonosz z Olsztyna z opłatami za nieruchomości. Z tego miasta wszyscy wyjeżdżają, łącznie z Maag Geear (wczorajszy artykuł), paliwa droższego nie widziałem w promieniu 200km, szkoda gadać
@Gdzie to jest? - Dorysowałem Lwowską do gógla, kiedyś zaakceptują i będzie; )
3 raz nie ma chętnych, to trzeba obciąć pensję dla gościa, który nie potrafi tego wycenić.
@Koniec propagandy ? - Oglądaj dalej TeVałeN to mózg ci zlasuje się do końca