UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

""Chcemy dialogu z Rosjią takiej jaka jest" - potrafisz tylko odnosić się do tego co Tusk mówił 20 lat temu gdy sytuacja była zupełnie inna? Czemu nie wspomniałeś o "braciach rosjanach" Kaczyńskiego? Ja tylko przypomnę że jak pis rządził to sprowadzał rekordowe ilości ropy, węgla i gazu od putina, czyli dawał kasę zbrodniarzowi gdy trwałą już wojna w Ukrainie!