UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli miasto miałoby juz rozpocząć proces zmiany przeznaczenia to proponuję też wyznaczyć na nowo granice działek. Zmniejszyć to po pierwsze (Dino albo Biedronka nie potrzebują dużo nie mówiąc o Żabkach). Jedna usługa na każdą stronę od wjazdu. Udzielając pozwolenia dla handlu dac nakaz rozładunku tylko od strony ulicy. Resztę terenu równiutko na 800 do 1000 m2.Jak pod domy działki zejdą to i usługi się będą bić o te działki. Tylko pamiętajcie o światłach na wjeździe dla bezpieczeństwa rowerzystów.

Emblonski