UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
""Chcemy dialogu z Rosjią takiej jaka jest" - potrafisz tylko odnosić się do tego co Tusk mówił 20 lat temu gdy sytuacja była zupełnie inna? Czemu nie wspomniałeś o "braciach rosjanach" Kaczyńskiego? Ja tylko przypomnę że jak pis rządził to sprowadzał rekordowe ilości ropy, węgla i gazu od putina, czyli dawał kasę zbrodniarzowi gdy trwałą już wojna w Ukrainie!