27
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to skad?8 lat rzadow jedynie slusznej partii i mamy efekty.
(2026.02.02)
@kierowca bezwypadkowy - Ja też jeżdżę bezwypadkowo przez ponad 40 lat i nie rozumiem przyczyn tego wypadku. Wystarczy podziwiać szybkich i wściekłych z Warszawy, Gdańska mknących swoimi rakietami. To koniec tłumaczenia faktów.
(2026.02.02)
@Łomatko - Kierowca zasnął. Czytaj ze zrozumieniem. Mądry się znalazł i ideał człowieka bez skazy.
Wściekly (2026.02.02)
na trzeźwo to aż strach jechać
(2026.02.02)

info

2  
  1
@Niepojęte - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.02)
@Niepojęte - Piszesz bzdury, gdyż podejrzewam, że nie jesteś kierowcą.
Kondek (2026.02.02)
podoba mi się, zawsze jakaś krytyka w komentarzach od kudzi płynie. jak nie do artykułu, to do komentarzy. jesteście wspaniali.
GRGOR (2026.02.04)

info

0  
  0