A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to skad?8 lat rzadow jedynie slusznej partii i mamy efekty.
@kierowca bezwypadkowy - Ja też jeżdżę bezwypadkowo przez ponad 40 lat i nie rozumiem przyczyn tego wypadku. Wystarczy podziwiać szybkich i wściekłych z Warszawy, Gdańska mknących swoimi rakietami. To koniec tłumaczenia faktów.
@Łomatko - Kierowca zasnął. Czytaj ze zrozumieniem. Mądry się znalazł i ideał człowieka bez skazy.
na trzeźwo to aż strach jechać
@Niepojęte - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
@Niepojęte - Piszesz bzdury, gdyż podejrzewam, że nie jesteś kierowcą.
podoba mi się, zawsze jakaś krytyka w komentarzach od kudzi płynie. jak nie do artykułu, to do komentarzy. jesteście wspaniali.