UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podoba mi się, zawsze jakaś krytyka w komentarzach od kudzi płynie. jak nie do artykułu, to do komentarzy. jesteście wspaniali.
GRGOR
podoba mi się, zawsze jakaś krytyka w komentarzach od kudzi płynie. jak nie do artykułu, to do komentarzy. jesteście wspaniali.
GRGOR