UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca bezwypadkowy - Ja też jeżdżę bezwypadkowo przez ponad 40 lat i nie rozumiem przyczyn tego wypadku. Wystarczy podziwiać szybkich i wściekłych z Warszawy, Gdańska mknących swoimi rakietami. To koniec tłumaczenia faktów.