Wybrany wątek opinii
Pewnie zrobią tak, że będzie jeszcze gorzej niż teraz
Do moderacji
Odpowiedz
53
5
Gorzej już być nie może
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee
Do moderacji
Odpowiedz
4
12