Wybrany wątek opinii

Pewnie zrobią tak, że będzie jeszcze gorzej niż teraz
(2026.01.30)
Gorzej już być nie może
AndrzejElb (2026.01.30)
Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee
rozliczyckler (2026.01.30)
Powrót do komentarzy