UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee

rozliczyckler

Anuluj