UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee
rozliczyckler
Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee
rozliczyckler