UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JędrekGuzio - Serio? Nie wiedziałem że są porządni i honorowi emeryci. U mnie na dzielnicy sami pisowcy i republika albo radio m. za każdą ścianą na cały regulator Jeśli to nie prowokacja to Szacunek dla Pana starszego. Przez duże S
Jesteś wyjątkowym seniorem