UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JędrekGuzio - Serio? Nie wiedziałem że są porządni i honorowi emeryci. U mnie na dzielnicy sami pisowcy i republika albo radio m. za każdą ścianą na cały regulator Jeśli to nie prowokacja to Szacunek dla Pana starszego. Przez duże S

Jesteś wyjątkowym seniorem

Anuluj