UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JędrekGuzio - "Sytenerstwo", tak tak, wysoki poziom "piśmiennictwa". A ty nie jesteś anonimowym komentatorem?
Dyzio Burczymucha
@JędrekGuzio - "Sytenerstwo", tak tak, wysoki poziom "piśmiennictwa". A ty nie jesteś anonimowym komentatorem?
Dyzio Burczymucha