UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JędrekGuzio - "Sytenerstwo", tak tak, wysoki poziom "piśmiennictwa". A ty nie jesteś anonimowym komentatorem?

Dyzio Burczymucha

Anuluj