UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Adolfa też szanujesz ? - Widzę drogi wyznawco pisu lub Pana Brauna, że nie potrafisz dyskutować na argumenty. Używasz argument siły a nie siłę argumentów. (Potrafisz to zrozumieć?). Pomyliły Ci się chyba portale. Proszę wylej swoją frustrację na portalu Republiki TV. Tam z całą pewnością znajdziesz zrozumienie bo używają tego samego języka. Reprezentujemy odmienne wartości co trudno Ci zrozumieć. Wytłumaczę to jeszcze raz. Pan Nawrocki vel Batyr całym sobą reprezentuje wartości, które jak widzę są Ci bardzo bliskie. Mnie do nich bardzo daleko. Nie klęczę w kościele a potem nie wychodzę z basetbolem na ustawki kibolskie. Uczyłem psy ratowania ludzi z wody a nie szczułem nimi ludzi. Nie wykorzystywałem starszych ludzi, żeby pozyskać mieszkanie, nie przywoziłem panienek do hoteli, których byłem dyrektorem. Dlatego jeszcze raz podkreślam - miałem prawo odmówić przyjęcia medalu od osoby do postępowania, której mam wiele zastrzeżeń. Tyle w tym temacie.
JędrekGuzio