60
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zajęty szukaniem kawalerek do zajumania
grad (2026.01.29)
@bra - Niestety stało się to co się stało. Ciemny lud nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Daj proszę komuś kto potrafi czytać to może przetłumaczy Ci, żebyś mógł to zrozumieć.
JędrekGuzio (2026.01.29)
@bra - Nie ośmieszaj się bo to ty jesteś na tym Portalu trolem numer jeden! Że też ktoś taki ma czas i chęci takie kocopoły wypisywać. Musisz mieć nudne i smutne życie.
(2026.01.29)
@grad - znając lenistwo i niekompetencje urzędników tego grodu nie dziwię się tej sytuacji
ruska onuca (2026.01.29)
A moi nic nie dostali, nie doczekali się - takie to państwo. O takich, co z Torunia to pamiętają, chyba za jakieś obietnice - nieważne jaka opcja.
(2026.01.29)

info

7  
  2
Mam nieodparte wrażenie nie poparte faktami, że w Elbląskim Sądzie Okręgowym ludzie wydający wyroki w sprawach gdzie ktoś stracił życie są pod wpływem jakiegoś środka sprawiającego, że poruszają się po orbicie i to chyba Jowisza.... Dwa lata temu pobity i zostawiony człowiek umarł na chodniku, a ci lewiatanie w uzasadnieniu podali, że zmarł ze stresu.... Teraz facet przerabia broń na ostrą ( po co?) a lewiatani stwierdzają, że nie tego chciał zabić... To kogo chciał? Pytanie jest takie, czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą, ,kastą ".
(2026.01.29)

info

8  
  1
Poziom piśmiennictwa stosowny do poglądów politycznych i wyznawanych wartości. Kibolstwa, sytenerstwa i oszusta.
JędrekGuzio (2026.01.29)
@luizza - Z bapka?.
(2026.01.29)
Czyli lokalna tuba propagandy dalej zajmuje sie pisaniem paszkwili, w normie
(2026.01.29)

info

5  
  1
Ja i tak od niego nie przyjmie, poczekam
(2026.01.29)

info

5  
  5