A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zajęty szukaniem kawalerek do zajumania
@bra - Niestety stało się to co się stało. Ciemny lud nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Daj proszę komuś kto potrafi czytać to może przetłumaczy Ci, żebyś mógł to zrozumieć.
@bra - Nie ośmieszaj się bo to ty jesteś na tym Portalu trolem numer jeden! Że też ktoś taki ma czas i chęci takie kocopoły wypisywać. Musisz mieć nudne i smutne życie.
@grad - znając lenistwo i niekompetencje urzędników tego grodu nie dziwię się tej sytuacji
A moi nic nie dostali, nie doczekali się - takie to państwo. O takich, co z Torunia to pamiętają, chyba za jakieś obietnice - nieważne jaka opcja.
Mam nieodparte wrażenie nie poparte faktami, że w Elbląskim Sądzie Okręgowym ludzie wydający wyroki w sprawach gdzie ktoś stracił życie są pod wpływem jakiegoś środka sprawiającego, że poruszają się po orbicie i to chyba Jowisza.... Dwa lata temu pobity i zostawiony człowiek umarł na chodniku, a ci lewiatanie w uzasadnieniu podali, że zmarł ze stresu.... Teraz facet przerabia broń na ostrą ( po co?) a lewiatani stwierdzają, że nie tego chciał zabić... To kogo chciał? Pytanie jest takie, czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą, ,kastą ".
Poziom piśmiennictwa stosowny do poglądów politycznych i wyznawanych wartości. Kibolstwa, sytenerstwa i oszusta.
@luizza - Z bapka?.
Czyli lokalna tuba propagandy dalej zajmuje sie pisaniem paszkwili, w normie
Ja i tak od niego nie przyjmie, poczekam