UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Większego trolla oo ciebie to nie ma w Elblągu. Nie każdy przywódca zasługuje na szacunek
Adolfa też szanujesz ?
@bra - Większego trolla oo ciebie to nie ma w Elblągu. Nie każdy przywódca zasługuje na szacunek
Adolfa też szanujesz ?