A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
.życzę kolejnych godów ! Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.
Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ???
A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
@JędrekGuzio - jędruś coś krecisz w wypocinach
Nawet najprostsze sprawy sprawiają kłopot. A pytanie przy okazji do szefa Straży miejskiej, co dzisiaj robił ekopatrol straży na dworcu PKS? Wy wiecie co robią wasi pidwładni?
Oburzacie się o to opóźnienie jak przy wypłacie jakiś świadczeń. Przecież ten medal to tylko kawałek metalu ze wstążką i legitymacje. Nie ma żadnej bonifikaty za przyznanie takiego medalu, ani innych korzyści.
A to z automatu nie powinno być dawane???
Stanisław Piotrowicz tez ma medal za pożycie z PRLem oraz za zasługi.
Jeżeli przestaniesz być Anonimem to wyślę Ci kopię pisma wysłanego do Pana Nawrockiego vel Batyra.
@JędrekGuzio - Nałroki sam nic o tym nie wie bo nie on jest od wniosków o medale a jeśli już to powinien odebrać medal Stanisławowi Piotrowiczowi i wywalić z TK bo zasiada tam były poseł PiSu komunistyczny prokurator stanu wojennego.
@JędrekGuzio - Pan Nawrocki gościu jest prezydentem od 6 miesiący, czyli kłamiesz. Tylko ruski trol nie szanuje prezydenta Polski, nieważne z jakiej opcji.