UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JędrekGuzio - Pan Nawrocki gościu jest prezydentem od 6 miesiący, czyli kłamiesz. Tylko ruski trol nie szanuje prezydenta Polski, nieważne z jakiej opcji.

bra

Anuluj