UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.życzę kolejnych godów ! Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51. Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ??? A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?


Anuluj