UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oburzacie się o to opóźnienie jak przy wypłacie jakiś świadczeń. Przecież ten medal to tylko kawałek metalu ze wstążką i legitymacje. Nie ma żadnej bonifikaty za przyznanie takiego medalu, ani innych korzyści.
Ploterek