UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oburzacie się o to opóźnienie jak przy wypłacie jakiś świadczeń. Przecież ten medal to tylko kawałek metalu ze wstążką i legitymacje. Nie ma żadnej bonifikaty za przyznanie takiego medalu, ani innych korzyści.

Ploterek

Anuluj