UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli przestaniesz być Anonimem to wyślę Ci kopię pisma wysłanego do Pana Nawrockiego vel Batyra.
JędrekGuzio
Jeżeli przestaniesz być Anonimem to wyślę Ci kopię pisma wysłanego do Pana Nawrockiego vel Batyra.
JędrekGuzio