UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poza nielicznymi wyjatkami, wszystkie chodniki sa publiczne, nie prywatne. to samorzad jest wlascicielem i to samorzad powinien o nie dbac. pozbawiona logiki ustawa przerzuca ten obowiazek na wlascicieli przyleglych posesji. jest to nieuczciwe i niesprawiedliwe. nie wolno wymagac od emerytow, zeby zgarniali snieg tylko dlatego ze mieszkaja przy chodniku, ktory nie jest ich wlasnoscia i z ktorego korzystaja wszyscy.