UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poza nielicznymi wyjatkami, wszystkie chodniki sa publiczne, nie prywatne. to samorzad jest wlascicielem i to samorzad powinien o nie dbac. pozbawiona logiki ustawa przerzuca ten obowiazek na wlascicieli przyleglych posesji. jest to nieuczciwe i niesprawiedliwe. nie wolno wymagac od emerytow, zeby zgarniali snieg tylko dlatego ze mieszkaja przy chodniku, ktory nie jest ich wlasnoscia i z ktorego korzystaja wszyscy.