Wybrany wątek opinii

Idealny dowód w sprawie. Pani idzie pod apteką. Łamie biodro. W wyniku komplikacji długa hospitalizacja i kto poniesie za to odpowiedzialność. Najemca tegoż lokalu czy właściciel budynku? A może właścicielem jest spółdzielnia lub wspólnota i obowiązek odśnieżenia należy do nich.
(2026.01.28)
Poza nielicznymi wyjatkami, wszystkie chodniki sa publiczne, nie prywatne. to samorzad jest wlascicielem i to samorzad powinien o nie dbac. pozbawiona logiki ustawa przerzuca ten obowiazek na wlascicieli przyleglych posesji. jest to nieuczciwe i niesprawiedliwe. nie wolno wymagac od emerytow, zeby zgarniali snieg tylko dlatego ze mieszkaja przy chodniku, ktory nie jest ich wlasnoscia i z ktorego korzystaja wszyscy.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy