UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kilka glowncyh ulic odsniezioncyh z opoznieniem, ale juz boczne ulice i chodniki leżą i kwiczą. Ktos tu powinien poleciec za niegospdoarnosc przy takich marnych efektach

Planeta płonie

Anuluj