UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kilka glowncyh ulic odsniezioncyh z opoznieniem, ale juz boczne ulice i chodniki leżą i kwiczą. Ktos tu powinien poleciec za niegospdoarnosc przy takich marnych efektach
Planeta płonie
kilka glowncyh ulic odsniezioncyh z opoznieniem, ale juz boczne ulice i chodniki leżą i kwiczą. Ktos tu powinien poleciec za niegospdoarnosc przy takich marnych efektach
Planeta płonie