UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gosia gosia gosia haha tego się nie da zapomnieć ale wstyd na dziesięciolecia; -D beka max mem 1000-lecia! wstyd! amatorka polityczna, i ktoś taki chciał "rządzić" hahah


Anuluj