UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gosia gosia gosia haha tego się nie da zapomnieć ale wstyd na dziesięciolecia; -D beka max mem 1000-lecia! wstyd! amatorka polityczna, i ktoś taki chciał "rządzić" hahah
gosia gosia gosia haha tego się nie da zapomnieć ale wstyd na dziesięciolecia; -D beka max mem 1000-lecia! wstyd! amatorka polityczna, i ktoś taki chciał "rządzić" hahah