59
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Ty, ile ty klas skończyłeś? Potrafisz przeczytać ale ze zrozumieniem masz problem. Masz wyraźnie napisane że poplecznicy putina głosowali przeciw tarczy wschód a piszesz coś odwrotnego. Piszrsz że Tusk chciał robić reset z Rosją ale nie dodasz że ten reset zapoczątkował Kaczyński. Drugi Kaczyński spotykał się z ruskim agentem i nawet to dumnie opisał w swojej książce. Jaki jest sens twoich patologicznych kłamstw?
Internet pamięta (2026.01.27)
Wschód Polski ma być zabezpieczony tak by Puti i jego następcom nie opłacało się ryzykować. lecz jak Pisiory przejmą władzę to rozmontują niestety. Bo im trampek każe.
(2026.01.27)

info

2  
  8
sam jesteś brzydki
(2026.01.27)
a co z dzikami i innymi zwierzątkami? Larum! Gdzie jest Maja Ostaszewska?
Amadeusz (2026.01.27)

info

4  
  2
Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.
Amadeusz (2026.01.27)
@Amadeusz - Kto i czym cię karmi że takie brednie tworzysz
Nielubiekaczek (2026.01.27)
@Nielubiekaczek - Amadeszu brawo! pozdrawiam serdecznie, pieknie!
(2026.01.27)
Nie dość że nas gnębią rok w rok nowymi ustawami, ograniczeniami, kodeksami, prawami odbierając wolność i godność, wyzyskując i polująć na nasze pieniądze to na koniec rusek wybije nas w pień. Zdziwieni że demografia umiera a młodzież wyjeżdża z kraju. Nic tylko uciekać z tego kraju jak najprędzej.
(2026.01.27)

info

11  
  3
@bra - a co robili ci ze wschodu w jednostce w braniewie
(2026.01.27)
Francusi mieli też swój pas bezpieczeństwa przed niemieszkami - i co nic z tego. Tu potrzeba siły zbrojnej gotowej odeprzeć atak
(2026.01.27)