A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wschód Polski ma być zabezpieczony tak by Puti i jego następcom nie opłacało się ryzykować. lecz jak Pisiory przejmą władzę to rozmontują niestety. Bo im trampek każe.
sam jesteś brzydki
a co z dzikami i innymi zwierzątkami? Larum! Gdzie jest Maja Ostaszewska?
Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.
@Amadeusz - Kto i czym cię karmi że takie brednie tworzysz
@Nielubiekaczek - Amadeszu brawo! pozdrawiam serdecznie, pieknie!
Nie dość że nas gnębią rok w rok nowymi ustawami, ograniczeniami, kodeksami, prawami odbierając wolność i godność, wyzyskując i polująć na nasze pieniądze to na koniec rusek wybije nas w pień. Zdziwieni że demografia umiera a młodzież wyjeżdża z kraju. Nic tylko uciekać z tego kraju jak najprędzej.
@bra - a co robili ci ze wschodu w jednostce w braniewie
Francusi mieli też swój pas bezpieczeństwa przed niemieszkami - i co nic z tego. Tu potrzeba siły zbrojnej gotowej odeprzeć atak