UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.

Amadeusz

Anuluj