UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.
Amadeusz
Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.
Amadeusz