UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie dość że nas gnębią rok w rok nowymi ustawami, ograniczeniami, kodeksami, prawami odbierając wolność i godność, wyzyskując i polująć na nasze pieniądze to na koniec rusek wybije nas w pień. Zdziwieni że demografia umiera a młodzież wyjeżdża z kraju. Nic tylko uciekać z tego kraju jak najprędzej.