Wybrany wątek opinii
Dzięki Szanownemu Panu Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu i jego sztabie z kancelarii, będzie bezpiecznie. On zadba o bezpieczeństwo. Dziekuje, zdrowia i powodzenia Panie Prezydencie. Naród Ciebie wybrał. Dziekujemy. Za 4 lata znowu wybierze. Wybramy to ZŁO! Polacy potafią.
Do moderacji
Odpowiedz
12
87
Bo lepiej było wybrać narkomana który wolał zamiast Polski i Polaków, biały proszek ???
Do moderacji
Odpowiedz
37
25
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Nie jęcz, Rudego i jego sfory za niespełna dwa lata już nie będzie. No jednak będą - cześć w Berlinie, a reszta za kratami.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@Amadeusz - Kto i czym cię karmi że takie brednie tworzysz
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Nielubiekaczek - Amadeszu brawo! pozdrawiam serdecznie, pieknie!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Bierz całą. Pół to jednak za mało. Twój doktor.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0