UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dość że nas gnębią rok w rok nowymi ustawami, ograniczeniami, kodeksami, prawami odbierając wolność i godność, wyzyskując i polująć na nasze pieniądze to na koniec rusek wybije nas w pień. Zdziwieni że demografia umiera a młodzież wyjeżdża z kraju. Nic tylko uciekać z tego kraju jak najprędzej.