A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wyłapać te ruskie onuce niech wyp..... z polski
dlaczego osoby kojarzone z katoprawicą, to w większości defraudanci i malwersanci?
Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.
@Prawda pisiory ? - Kto głosował przeciw budowie zapory na granicy
Tusk i jego poplecznicy. Internet pamięta. Kto robił reset z Rosją. Czyje służby piły wódkę w Kadynach z rosyjskim szpiegami. Kto nie chciał odwołsnia Urszuli i jest za umowa żywnościową z Ameryka. Oczywiście Donald. Kto nie buduje CPK czy 2 elektrowni atomowej. Też Tusk. I tak dalej. Sługus niemiecki
No dobrze, a chodniki w mieście nie odlodzone.
@bra - zapomniałeś arc p/olak/wspomniec o mostku elewów-
Nieopacznie użyłem brzydkich słów takich jak esbecja i tuskanie i organ zablokował. Robicie się coraz bardziej żałosną propagandówką?