59
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chętnych do oddania naszego kraju nie brakuje
Targowica pis (2026.01.27)
@Prawda pisiory ? - Putin nie jest złym człowiekiem bo wierzy w Boga. Tak jak nasz Jarosław
Putin i Spółka (2026.01.27)
wyłapać te ruskie onuce niech wyp..... z polski
(2026.01.27)

info

3  
  6
@kasdhc - Zło jest blisko. Jest tuż obok
Najciemniej pod latarnią (2026.01.27)
dlaczego osoby kojarzone z katoprawicą, to w większości defraudanci i malwersanci?
(2026.01.27)

info

0  
  5
Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.
bra (2026.01.27)
@Prawda pisiory ? - Kto głosował przeciw budowie zapory na granicy Tusk i jego poplecznicy. Internet pamięta. Kto robił reset z Rosją. Czyje służby piły wódkę w Kadynach z rosyjskim szpiegami. Kto nie chciał odwołsnia Urszuli i jest za umowa żywnościową z Ameryka. Oczywiście Donald. Kto nie buduje CPK czy 2 elektrowni atomowej. Też Tusk. I tak dalej. Sługus niemiecki
bra (2026.01.27)
No dobrze, a chodniki w mieście nie odlodzone.
(( (2026.01.27)

info

9  
  1
@bra - zapomniałeś arc p/olak/wspomniec o mostku elewów-
nielubiekaczek (2026.01.27)
Nieopacznie użyłem brzydkich słów takich jak esbecja i tuskanie i organ zablokował. Robicie się coraz bardziej żałosną propagandówką?
(2026.01.27)