A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Francuzi mieli, ale nie był on w pełni ukończony, bo na granicy z Belgią Linia Maginota nie była zbudowana, a tam liczyli na ochronę dzięki fortom belgijskim np. Eben-Emael, który jak wiadomo został zdobyty przez niemieckich spadochroniarzy, fort miał słabą obronę plot.
"Rozstawcie strachy na wróble - drony poprzewracają się ze śmiechu"
Współpraca z USA, Niemcami czy Wielką Brytanią polega na tym, że zarabiają na tym - a w razie konfliktu zbrojnego się od nas odwrócą. Lub nawet nas będą chcieli dobić co niektórzy. USA jest to kraj któremu konflikty zbrojne są potrzebne finansowo, oni nie dążą do pokoju.
"elita antoniego wystraszy agresora - poprzewracają się ze śmiechu"
@Polacy dziękują Tuskowi - To jak ma tyle kasy to może wreszcie sfinansuje 100 konkretów🤣🤣🤣. Czekam też kiedy lekarz do mnie sam zadzwoni
Ty, "momba" magnetyczna :p... Mniej filmów S/F i będzie dobrze
@Polacy dziękują Tuskowi - Wiesz, że to nisko oprocentowanie kredyt... ?
To dyktatura jest twoim zdaniem w Polsce? Tak łatwo się ujawniasz ruski agencie! Jak ci się u nas nie podoba, to wracaj do swojego putina czy łukaszenki, co tu jeszcze robisz?!
takie zapory byłyby dobre ale w 1 wojnie światowej
Obsesji ciag dalszy