UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla szefa Pana Krauze i wszystkich co pomagali zorganizować granie orkiestry. Również dla wolontariuszy i wszystkich ludzi co przyczynili się do zebrania pieniędzy. Kwota nie jest aż tak ważna. Są ważniejsze sprawy od zebranych pieniędzy albo wydanych na organizację imprezy. Wychowanie dzieci i młodzieży jest bezcenne. Orkiestra to wychowanie dzieci i młodzieży na dobrych ludzi szanujących i pomagających innym bez względu na to kim są i w co wierzą. Integracja w jeden dobry tolerancyjny naród dla wszystkich Polaków.
Czy